İLÇEMİZDE GÖREV YAPAN KAYMAKAM VE KAYMAKAM VEKİLLERİ

ADI VE SOYADI

GÖREV YAPTIĞI DÖNEMLER

ALİ İHSAN SU

02.08.1991 - 18.10.1993

MEHMET ÖZMEN

18.10.1993 - 31.12.1993

SALİH YÜCE

22.03.1994 - 16.09.1996

ZEKERİYA GÜNET

21.11.1996 - 13.03.1997

MUHİTTİN PAMUK

19.03.1997 - 09.09.1999

ÖZLEM PİLTANOĞLU

03.07.2000 - 20.09.2000

AYŞE ŞEYDA KARA

07.09.2005 - 30.04.2006

MEHMET ALPER ÇIĞ

03.07.2006 - 15.03.2007

HARUN YÜCEL

19.03.2007 - 17.08.2009

EROL KORKMAZ

15.12.2009 - 05.04.2010

AZİZ ONUR AYDIN

30.04.2010 - 17.08.2013